Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

Zaproszenie na Finał Wojewódzki 28. Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

PSSE w Siedlcach zaprasza na Finał Wojewódzki 28. Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, który odbędzie się 7.06.2018r. w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Czytaj więcej

28 Festiwal Piosenki o Zdrowiu

W dniu 10.05.2018r. w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta  Siedlce  odbył się  XXVIII. Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu na szczeblu powiatowym, zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w  Siedlcach  i Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej.

Czytaj więcej

XIII edycja Europejskiego Tygodnia Szczepień

Plakat tydzień szczepień

W dniach 23-29 kwietnia br. obchodzimy już XIII edycję Europejskiego Tygodnia Szczepień (European Immunization Week, EIW. Celem tej inicjatywy, której patronuje Światowa Organizacja Zdrowia we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, Ministerstwem Zdrowia oraz Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego – PZH, jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa na temat znaczenia szczepień ochronnych dla naszego zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem osób najbardziej narażonych.
Tegoroczna edycja Tygodnia Szczepień przebiega pod hasłem
„Szczepienia działają. Szczepmy Europę”.Czytaj więcej

Wiosna bez pneumokoków

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Siedlcach informuje, że w okresie od 20 marca do 30 czerwca 2018r. prowadzona będzie ogólnopolska akcja bezpłatnych szczepień zalecanych przeciwko pneumokokom pod hasłem „Wiosna bez pneumokoków”. Akcja ta przeznaczona jest dla dzieci do 5 r.ż. (z roczników 2013-2016), które dotychczas nie zostały zaszczepione przeciwko pneumokokom.

Czytaj więcej

Zaproszenie na konferencję

Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia  zaprasza na konferencję "Między sercem a rozumem. Relacja: substancja-użytkownik-pomagacz", która odbędzie się dn. 19.04.2018 o godz. 10.00 w Auli Instytutu Biologii Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej