Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

Kampania #mamczasrozmawiac

W piątek 8 czerwca rusza nowa odsłona kampanii edukacyjnej Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy, o zdrowiu, w tym o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową np. AIDS.

 

Czytaj więcej

Zaproszenie na Finał Wojewódzki 28. Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

PSSE w Siedlcach zaprasza na Finał Wojewódzki 28. Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, który odbędzie się 7.06.2018r. w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Czytaj więcej

28 Festiwal Piosenki o Zdrowiu

W dniu 10.05.2018r. w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta  Siedlce  odbył się  XXVIII. Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu na szczeblu powiatowym, zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w  Siedlcach  i Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej.

Czytaj więcej

XIII edycja Europejskiego Tygodnia Szczepień

Plakat tydzień szczepień

W dniach 23-29 kwietnia br. obchodzimy już XIII edycję Europejskiego Tygodnia Szczepień (European Immunization Week, EIW. Celem tej inicjatywy, której patronuje Światowa Organizacja Zdrowia we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, Ministerstwem Zdrowia oraz Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego – PZH, jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa na temat znaczenia szczepień ochronnych dla naszego zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem osób najbardziej narażonych.
Tegoroczna edycja Tygodnia Szczepień przebiega pod hasłem
„Szczepienia działają. Szczepmy Europę”.Czytaj więcej