Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

Zaszczep się wiedzą

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Warszawie uprzejmie informuje, że w ramach ogólnopolskiej akcji „Zaszczep się wiedzą”, powstała Bajka „Przygody Dzielnego Niedźwiadka Szczepana”. Akcja „Zaszczep się wiedzą” ma na celu informowanie o szczepieniach ochronnych w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną oraz przekazywanie wiarygodnych, przystępnych informacji na temat szczepień. Wydawnictwo zostało objęte patronatem przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Fundację Rozwoju Pediatrii. Ilustrowaną publikację w formacie plików pdf, epub i mobi można pobrać za darmo ze strony www.zaszczepsiewiedza.pl/bajka-dla-dzieci. Tam również znajduje się audiobook, którego słuchanie umili wieczory całej rodzinie.

Czytaj więcej

Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie - ulotka.

Czytaj więcej

Nowe godziny pracy przychodni szczepień

Informujemy, że od 01.01.2018 r. Przychodnia Szczepień Ochronnych i Centrum Medycyny Podróży będzie otwarte w czwartki w godz. 15.30 - 18.30

Czytaj więcej

Kampania edukacyjna "Mam czas rozmawiać"

W piątek 17 listopada 2017 roku, ruszyła kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, a zwłaszcza o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową, w tym HIV.

Czytaj więcej

Światowy Dzień AIDS

1 Grudnia 2017 - Światowy Dzień AIDS

Czytaj więcej