Aktualności

Archiwum aktualności

Wyniki Finału Wojewódzkiego 26. Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

W dniu 07.06.2016r. w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna w Siedlcach odbył się XXVI. Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu na szczeblu wojewódzkim, zorganizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Siedlcach, Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej oraz Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach Scena Teatralna w Siedlcach. Na scenie zaprezentowali się uczestnicy 9 szkół podstawowych oraz 9 gimnazjów z Mazowsza.

Czytaj więcej

Wyniki 26. Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

           W dniach 26. i 27.04.2016r. w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta Siedlce odbył się XXVI Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu na szczeblu powiatowym, zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej.

Czytaj więcej

Europejski Tydzień Szczepień 24.-30.04. 2016

Europejski Tydzień Szczepień ,który w tym roku przypada na 24.04.- 30.04., jest to inicjatywa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), realizowana i koordynowana przez państwa na poziomie lokalnym. Stałym celem tej inicjatywy jest podkreślanie znaczenia szczepień dla ochrony przed chorobami zakaźnymi, którym można zapobiegać poprzez stosowanie szczepień ochronnych.

Czytaj więcej